За запитом ми підберемо найкращу пропозицію для вирішення ваших завдань.

Оптика

Оптичні елементи для лазерів: оптичні фільтри, дзеркала з діелектричними відбиваючими покриттями (резонаторні та поворотні), лінзи (для телескопів, фокусуючих об'єктів і т. п.) і захисні стекла.

Скануючі системи

Дозволюють відхилити і позиціонувати лазерний промінь на оброблювану поверхню. Застосування: маркування, гравіювання і зварка матеріалів; медичні скануючі голівки (2-осьові скануючі голівки, 3-х осьові скануючі системи, контролери та програмне забезпечення)

Лазерні ріжучі та зварочні голівки

Зварювальні та ріжучі головки і об'єктиви, а також системи відстеження фокусної відстані служать для забезпечення найкращого технологічного результату. Можливий підбір для різних лазерів з потужністю випромінювання від 100 до 10 000 Вт.

CO2 лазери

Лазери на довжині хвилі 10,6 мкм із RF модуляцією від світових виробників. Продаж, обслуговування та ремонт.

Волоконні лазери

Лазери для різання, зварювання, маркування та термозміцнення матеріалів від світових виробників. Продаж, сервіс і ремонт.

Твердотільні лазери

Лазери для різання, зварювання, маркування та термозміцнення матеріалів нашого виробництва. Розробка, продаж, сервіс і ремонт.

Квантрони з ламповим і діодним (DPSS) накачуванням

Квантрон - основний елемент випромінювача твердотільного лазера, що складається з відбивача, активного елементу, однієї або декількох ламп накачування (або діодних лінійок), які конструктивно розташовані в загальному корпусі.

Лазерні діоди та лінійки

Безперервні і квазі неперервні (CW & QCW). Застосування: медицина, накачування твердотільних лазерів, обробка матеріалів, наукові дослідження.

Автономні системи охолодження

Здійснюють примусове охолодження рідини, що нагрівається в результаті поглинання надлишку тепла, яке виділяється в процесі генерації лазерного випромінювання. Використання системи охолодження дозволяє контролювати робочу температуру охолоджуючої рідини, точніше підтримувати задане значення, скоротити обсяг води, що знаходиться в системі охолодження.

Захисні окуляри

Небезпека електромагнітного і, зокрема, лазерного випромінювання для організму людини - це науково доведений факт. Воно негативно позначається на стані шкіри і може призвести до термічних опіків. Але найбільшу небезпеку воно представляє для очей. Будь-які промені: прямі, розсіяні і відбиті - згубно позначаються на здоров'ї очей і, в деяких випадках можуть стати причиною повної втрати зору.

Лампи накачування

Застосовуються для накачування активних елементів твердотільних лазерів. Ми можемо виготовити або підібрати лампу накачування за вашими вимогами.

Відбивачі

Призначені для використання в квантронах лазерів з безперервною або імпульсної накачкою.

За запитом ми підберемо найкращу пропозицію для вирішення ваших завдань.